Anua PDRNMegvettem a második üveggel. Tényleg fantasztikus a bőrnek. Látom a különbséget, hidratáltabb és kevésbé jelennek meg a finom ráncok. Könnyű az állaga. Ajánlom.
Ásványi fényvédő mindennapi használatra, fehérítő hatás nélkülHétköznapokon inkább ásványi fényvédőt használok.
Ezelőtt a kék Bentonom volt, azt szerettem, de niacinamidot tartalmazott, és valahogy a bőröm egyáltalán nem tolerálja.
Ez niacinamid mentTöbb információ
kedvenc fényvédőmNekem kombinált bőröm van, ami nagyon hajlamos a gyulladt aknékra. Nehéz olyan terméket találnom, a bőrömre, ami nem tőmiti el a pórusaimat, pláne a fényvédők között, úgyhogy nagyon boldog vTöbb információ