Szuper tonerVízhiányos, kevert bőröm van, plusz lassan 48 éves leszek. Pár hete már használom ezt a terméket, és már a felkenés után érezhető, hogy sokkal hidratáltabb a bőröm. Nagyon kellemes illata ésTöbb információ
Jó tonerMegfelelő tonik, jól hidratálja a bőrömet, és jó alapja lesz a bőrápolási rutinomnak. Kellemes gyümölcsös illata van, érzékeny bőröm van, de az illata nem okozott irritációt. Semmi varázslatTöbb információ
A tökéletes hámlasztóNagyon érzékeny bőröm általában kipattogzik ha hámlasztót használok, ettől viszont csodás egyenletes bőrfelszínt kaptam, még a smink is szebb azóta a bőrömön, nagyon elégedett vagyok! AjánloTöbb információ
A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ