kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Medicube PDRN Pink Peptide SerumNagy rajongója vagyok a Medicube termékeknek, különösen ennek a rózsaszín peptid szérumnak! Spóroltam pénzt egy pirosítóra, mert amióta használom, természetes pírt ad az arcomnak! És sok bókTöbb információ
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.