kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Nem ragadós, tökéletes textúraÉrzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, és az elmúlt két hétben használtam a Centella Blue szérumot. Eddig a bőröm jól hidratáltnak érződik, és észrevehetően ragyogóbbnak tűnik. Az állagTöbb információ
Peach 70 Niacin SzérumEz már a második alkalom, hogy ezt a szérumot vettem, és nagyon tetszik. Csökkent a komedonok száma, és a bőrtónusom is kicsit kiegyenlítődött.
C szérumA legjobb amit valaha próbáltam 🩷 1-2 használat után feltűnő hatás, az érzékeny bőröm nem égeti, irritálja pici toner mellett, nagyon kellemes állag, az allergiákra fokozottan hajlamos bőTöbb információ