Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 3
Ajánlom a szérumot, könnyű, szépen beszívódik és ragyogóbbá teszi a bőrt, egyáltalán nem zsíros vagy ragacsos.
jó szérum, nem ragad, szagtalan, már egy használat után ragyogóbbá teszi a bőrt
Ez a szérum mindent megad, amire a bőrömnek szüksége van a reggeli rutinomhoz. ☀️ Nagyon érzékeny és pattanásos bőröm van. Ezzel a szérummal nem aggódom a pattanások kiújulása miatt, mert annyira gyengéd, és soha nem okozott irritációt. Már néhány használat után észrevettem a hiperpigmentációs foltok enyhe halványulását és az arcbőröm általános ragyogását.✨ Az a tény, hogy ez a szérum abban a pillanatban elfogyott, amint rábukkantam az oldalra, mindent elmond. 😇
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.