Torriden szérumA márkától ez az első szérumom, szeretem használni, kevés elég belőle, nagyon hamar beszívódik, hidratált érzést ad. Kellemes használni.
kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Nagyon hatékonySzeretem az állagát és hatékony is. Nagyon szép puha lett a bőröm. Persze használok szérumot másikat meg arckrémet is. Egy termék nem fog csodát tenni!
Peach 70 Niacin SzérumEz már a második alkalom, hogy ezt a szérumot vettem, és nagyon tetszik. Csökkent a komedonok száma, és a bőrtónusom is kicsit kiegyenlítődött.
Torriden szérumA márkától ez az első szérumom, szeretem használni, kevés elég belőle, nagyon hamar beszívódik, hidratált érzést ad. Kellemes használni.