kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Nagyon hatékonySzeretem az állagát és hatékony is. Nagyon szép puha lett a bőröm. Persze használok szérumot másikat meg arckrémet is. Egy termék nem fog csodát tenni!
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.
Szuper Ha nem bírja a bőröd a retinolt, ezzel bátran tehetsz egy próbát. Egyáltalán nem irritál, szépen ápol, és ebben a termékben legalább van is annyi Bakuchiol, ami hatékony már (sok termékre csTöbb információ