Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
ÁtlagosAmiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. ATöbb információ
VéleményImádja a bőröm. Az illata kicsit erős, szóval ha valaki ezt nem szereti, akkor problémás lehet, viszont szerintem megéri ”kibírni”,mert a hatása csodás.
Tökéletes 👌 Zsíros bőröm van, és tökéletesen működik vele. A legjobb fényvédő amit eddig használtam, nincs nehéz krém érzés, nincs ragacsos utóhatás, nincs fehér elszineződés, és smink alatt is szuper. Több információ
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ
SzuperNagyon lágy, tejes állagú esszencia, meglepően hamar beszivódik, pedig nem spórolok vele :) sokáig kitart a 120ml. A bőröm nagyon szereti, puha, hidratált tőle
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket