KrémMillió egy terméket probáltam már de most megtaláltam az igazit.
Hamar beszívódik nem iritál noncsenek miteszerek tőle és pattanások.
Ha tehetném 10 pontot adnék érte. Reggelre fiatalos üde Több információ
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
VéleményImádja a bőröm. Az illata kicsit erős, szóval ha valaki ezt nem szereti, akkor problémás lehet, viszont szerintem megéri ”kibírni”,mert a hatása csodás.
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
Energia bombaA bőröm a szérum használata óta olyan, mint a gumi, nagyon puha, rugalmas. Nagyon kellemes az illata, várom, hogy használhassam, mert érzem, hogy issza a bőröm. Nem ragad, nem tapad, matt. RTöbb információ
KrémMillió egy terméket probáltam már de most megtaláltam az igazit.
Hamar beszívódik nem iritál noncsenek miteszerek tőle és pattanások.
Ha tehetném 10 pontot adnék érte. Reggelre fiatalos üde Több információ
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket