Energia bombaA bőröm a szérum használata óta olyan, mint a gumi, nagyon puha, rugalmas. Nagyon kellemes az illata, várom, hogy használhassam, mert érzem, hogy issza a bőröm. Nem ragad, nem tapad, matt. RTöbb információ
ÁtlagosAmiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. ATöbb információ
Energia bombaA bőröm a szérum használata óta olyan, mint a gumi, nagyon puha, rugalmas. Nagyon kellemes az illata, várom, hogy használhassam, mert érzem, hogy issza a bőröm. Nem ragad, nem tapad, matt. RTöbb információ
ÁtlagosAmiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. ATöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket