Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
ÁtlagosAmiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. ATöbb információ
Tökéletes 👌 Zsíros bőröm van, és tökéletesen működik vele. A legjobb fényvédő amit eddig használtam, nincs nehéz krém érzés, nincs ragacsos utóhatás, nincs fehér elszineződés, és smink alatt is szuper. Több információ
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
Száraz bőrre kiválóFéltem tőle, hogy ragadós-maszatolós lesz. Hát nem. Nagyon jól beszívódik, a száraz bőrt nagyon jól ápolja. Levendula illatát és kimondottan szeretem.
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket