100%-os hidratálásImádom, imádom, imádom ezt a tonikot. Hidratálja a bőröm és segít csillapítani a pirosságot. Nagyon vizes állagú, nem ragacsos. Januárban rendeltem, és ebben a hónapban elfogyott, szóval nagTöbb információ
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Szuper termék! Hiába kenem 50 faktoros SPF-el az arcom, mégis egyre több és nagyobb sötét folt jelent meg rajta, amik nagyon zavarnak. Még nincs két hete, hogy elkezdtem használni ezt a tonert, plusz két sTöbb információ
Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ
Egy álom :)Ez volt az első koreai termék, amit vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Látványos az eredmény, amit még a kozmetikusom is észre vett. :)
Peach 70 Niacin SzérumEz már a második alkalom, hogy ezt a szérumot vettem, és nagyon tetszik. Csökkent a komedonok száma, és a bőrtónusom is kicsit kiegyenlítődött.