Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!
Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!