A legjobb hidratálóm eddigNagyon jól hidratál, nagyon szép a bőröm tőle. Egyáltalán nem irritálja a száraz, érzékeny bőrömet és gyorsan fel is szívódik. Sminkelni is szépen lehet rá, nem kukacosodik az alapozó rajta.Több információ
Nagyon tetszikAhhoz képest, hogy milyen magas százalékban tartalmaz azelainsavat, nagyon könnyed és folyós az állaga. Utána hagy egy kis ragacsos érzetet a bőrön, de ha beszivódik, már nem zavaró.
Anua PDRNMegvettem a második üveggel. Tényleg fantasztikus a bőrnek. Látom a különbséget, hidratáltabb és kevésbé jelennek meg a finom ráncok. Könnyű az állaga. Ajánlom.
A legjobb hidratálóm eddigNagyon jól hidratál, nagyon szép a bőröm tőle. Egyáltalán nem irritálja a száraz, érzékeny bőrömet és gyorsan fel is szívódik. Sminkelni is szépen lehet rá, nem kukacosodik az alapozó rajta.Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket