Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Nem ismerem fel a bőrömet. Puhább, ragyogóbb, és a sötét karikák és a szem alatti karikák kevésbé látszanak az első használat után.
Ez a krém egy igazi felfedezés volt. Az állaga egyedülálló. Amikor kiveszed a tégelyből, újra összeáll benne, mintha saját élete lenne. Azonnal frissesség és megkönnyebbülés érzését adja a fáradt bőrnek. Reggel használom egy kis energialöketért, este pedig lefekvés előtt vastag rétegben kenem rá. Imádom!! A bőröm feszesebb és ragyogóbb. Egy hónapja tesztelem, és működik, lányok. 💦
Ajánlom a krémet. Könnyen felszívódik és kellemes illata van. Puha és sima a bőröm.
A krémnek gyönyörű illata van, gyorsan beszívódik, és csodálatosan hidratálja a bőrt. Vicces, pudingszerű állaga van, de gyönyörűen kenhető.
A krém szuperkönnyű és gyönyörűen felszívódik. Kellemes illata van, elég erős, édes és gyümölcsös. Ha nem szereted az erős illatokat, ez problémát jelenthet számodra. A krém azonban nem hagy ragadós vagy nehéz érzetet az arcodon. Hidratált és puha bőrt hagy maga után, és finoman ragyogást kölcsönöz neki. Nagyon ajánlom!
Ez a krém nagyon jól táplálja és ragyogóvá teszi a bőrt. Érdekes illata van, szinte barackos. Csodálatos az állaga, mint egy habos puding. ;) Ajánlom!
A krém nagyszerű, kiegyenlíti a bőr tónusát, ragyogóvá teszi az arcszínt, az arcszín hidratáltnak tűnik, nem zsíros, nagyszerű az illata, hatékony
Akkor használom, ha arctisztítás után több hidratálásra van szükségem, reggelente gyönyörűen tápláltnak tűnik a bőröm
Szuper a krém, gyönyörű az illata, gyorsan beszívódik és a bőr üde, ragyogó a használata után, mindenképp ajánlom.
Kedvenc krémem! Sűrű az állaga, gyönyörű az illata és csodálatos fényt hagy az arcon 😍 a bőrt miután puha és világított. ajánlom
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.