Érzékeny bőr + rosaceaNagy kedvencem a márka nyugtató szövetmaszkja, emiatt néztem utána ennek a krémnek, és az összetevők alapján tettem egy próbát. 2,5 hete használom, nagyon szépen hidratál és táplál, gazdag tTöbb információ
Pattanásos bőrre tökéletes Toner és acnéra való szérum után tettem fel az arcmaszkot. 2 és fél óra után kezdett el húzódni az államon, orromon és a homlokomon. 1-2 apró pattanást hozott a felszínre, viszont a meglévő Több információ
Érzékeny, dehidratált ajkakraA Torriden lip essence mellett ez volt az ami végre helyre hozta az ajkaimat a téli szárazságból. Nem bírja a bőröm az okklúzív formulákat, de ez éjszakára használva szépen rendbe tett.
Eddigi legjobbRégóta terveztem, hogy kipróbáljam ezt a tonert és szerencsére nem kellett csalódnom.
Az illata nagyon kellemes, jó érzés használni. Az állaga sűrűbb, mint az eddig próbált tonikoké, de pontTöbb információ
egy szuper tonikVártam egy kicsit a termékről szóló értékelés megírásával, mert szerintem a legjobb, ha egy ideig használtam, hogy lássam a termékek eredményeit. Sok olyan termékkel nem volt jó eredményem, Több információ
Szuper hidratáló krém Szeretem a csigás arckrémeket - több márka krémjét próbáltam már-, mert gyönyörűen simítják, feszesítik, hidratálját a bőrt. Ez a krém sem kivétel: egész napos hidratáltságot biztosít és széTöbb információ
KrémMillió egy terméket probáltam már de most megtaláltam az igazit.
Hamar beszívódik nem iritál noncsenek miteszerek tőle és pattanások.
Ha tehetném 10 pontot adnék érte. Reggelre fiatalos üde Több információ
A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ
Érzékeny bőr + rosaceaNagy kedvencem a márka nyugtató szövetmaszkja, emiatt néztem utána ennek a krémnek, és az összetevők alapján tettem egy próbát. 2,5 hete használom, nagyon szépen hidratál és táplál, gazdag tTöbb információ