Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
RemekEz az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
reedle shot 2 step maskAmikor az első lépésként szolgáló szérumot felkentem, bevallom kicsit meglepődtem. :D A benne lévő mikro-tűk miatt enyhén bizsergő, szurkáló picit fura érzésem volt. ( de tudtam hogy ez teljTöbb információ
Legjobb maszk megbízható márkaNagyon jó maszk, árban is verhetetlen szerintem. nekem használt ragyogó bőrt eredményezett pedig pattanásos arcbőröm van képet is csatolok de az nem a legjobb mert nem szeretném az egész arcTöbb információ
Cica farm arctisztítóRemekül tisztít , kis mennyiségben is jól habzik. Kicsit feszíti a bőröm, de ettől függetlenül mélyen tisztítja azt, és friss érzést kölcsönöz neki. Használat után puhábbnak, simábbnak érzemTöbb információ
AlapkellékAz egyik legjobb dolog, amit tehettem, hogy megrendeltem ezt a krémet. Esténként kenem fel, és mióta használom, sokkal szebb, simább az arcbőröm.
Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
RemekEz az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket