Nagyon szeretemÁr/érték arányban egy nagyon jó aloe gel. Nem használom túl gyakran, csak amikor nagyon kell. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. És nagyon sokáig elég. Nyáron kötelező darab!
Cica serum for Rosacea+sensitive skinBőrgyógyász javaslata alapján találtam rá erre a termékre. Nagyon könnyű szérum, tisztítást követően kenem fel, erre jön egy barrier krém, és nappal még spf is. 3 hete használom, szerintem Több információ
MaszkNagyon szeretem, minden masodik este az arcapolasi rutin vegekent felkenem es hagyom reggelig. Nagyon jol hidratal es bezarja az elotte felvitt hatoanyagokat. Biztosan ujra fogom rendelni ,Több információ
Nagyon jó termékElőször csak egy termék mintával próbáltam ki, de annyira bevált, hogy rendeltem belőle egyet.
Száraz és érzékeny bőröm van, de még számomra is tökéletes. :)
Néha gondolkozom, van-e jobb arcmaszk, de NINCSEz a tökéletes arcmaszk száraz bőrre. Minden alkalommal viszem magammal repülőutakra, de sokszor már az út előtt is felteszek egyet. Ragyogóvá és puhává varázsolja a bőrt. Nincs semmi negatíTöbb információ
Pont jóKönnyed krém, tavasszal és nyáron használom, kombinált bőrömre. Frissít, de nem kelt zsíros hatást. Nagyon kedvelem. Szeles időben megfelelően hidratál.
Nagyon szeretemÁr/érték arányban egy nagyon jó aloe gel. Nem használom túl gyakran, csak amikor nagyon kell. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. És nagyon sokáig elég. Nyáron kötelező darab!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket