FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Jó termék, de az illata lehetne jobb isEz a micellás víz jól teszi a dolgát. Könnyen eltávolítja a sminket és a naptejet. Az állaga kellemes, és a formula ideálisnak tűnik a problémás bőrre.
Az egyetlen hátránya számomra az illTöbb információ
BrutálBrutál termék,korábban nem használtam hasonló hámlasztót,30 mp alatt gyakorlatilag mindent leszed. Használat után picit érzékeny volt a bőröm,de összességében jó kis termék,ajánlom!
Tetszik 😍Rendszeresen használok különféle arcmaszkokat és párnákat a rutinomban, nagyon tetszett ez a formátum. Csodálatosan hidratálnak, könnyen használhatóak. Mindenképpen ajánlom őket 👍 És mindenTöbb információ
C vitaminNagyon könnyen eloszlik a bőrömön és gyorsan beszívódik.A pipetával könnyen lehet adagolni az arcra. Az arcbőröm különböző világosabb/sötétebb színeit egységesíti.Szeretem használni.
FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ