Csodás CsigaEz a második tégely belőle, most már a nagy kiszereléssel vettem. Használható reggel-este, használható vastagabban kenve mint maszk is. Nagyon kellemes használni, jól beszívódik, finom illaTöbb információ
Könnyű alapja a rutinomnakReggeli és esti rutinom első lépéseként használom hónapok óta. Könnyed, nem nehezít el se szépen megtartja a bőröm nedvességét.
ELKÉPESZTŐ!Ez egy tökéletes krém a bőrömnek! Az ok a ragacsos bőr, amit egyesek azért említenek, mert túl sokat használok belőle, és az arcbőr nem szárad meg a mosás után. Nem tünteti el a pórusokat, dTöbb információ
. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ
Kellemesen lenyűgözöttEzt a tonikot a kifutó Cica termék pótlására vettem. Kellemesen meglepődtem, mert a tonik ugyanolyan jól illett a bőrömhöz, nem okozott irritációt, sőt nyugtatta. Kellemes, vizes állagú, enyTöbb információ
A három közül ez jött be legkevésbé Mind a három stiftet próbáltam, de nekem ez jött be legkevésbé. Kicsit égető érzése volt a szememnek tőle és az illata sem jött be.
Csodás CsigaEz a második tégely belőle, most már a nagy kiszereléssel vettem. Használható reggel-este, használható vastagabban kenve mint maszk is. Nagyon kellemes használni, jól beszívódik, finom illaTöbb információ