Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Téli arckrém Száraz bőrre szerintem ez a legjobb krém. Főleg téli hideg időben használtam és nagyon sokat segített. Erős, nehezebb és zsírosabb állaga miatt nekem bevált 🩵
Hasonló szárazabb bőrtípusnál Több információ
1000000/10Ez a legjobb niacinamidos szérum, amit valaha próbáltam. Valóban egységesebbé teszi a bőr textúráját és az összképet. A textúrája vizes, és egyáltalán nem hagy maga után semmilyen réteget. BTöbb információ
Tökéletes termékNagyon szeretem, először a rendelés leadása után eszméltem hogy olajos lemosóra vágytam, de termék ismertető, méret és ár alapján őt választottam,de már mérsékelt lelkesedéssel vártam az arcTöbb információ
Szuper Nekem az érzékeny bőrömnek nagyon jót tett ! Télen kicsit szárazabb , a maszk használata után nagyon puha lesz a bőröm . Nincs zsíros érzet utána ! Én ajánlom érzékeny bőrűeknek .