Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!
Anyukám kedvence (na meg az enyém is)Nekem annyira bevált, hogy anyukámnak is ajánlottam az állaga miatt és most kért egyet nagy kiszerelésben is. Nyárra nálunk ez a befutó. Nagyon kellemes géles állagú és hűsítő,nyugtató hatásTöbb információ
Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!