SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Lehet nélküle élni Nem tett rosszat a bőrömmel, de igazán jót sem. Látványos eredményt nem érzékeltem, és nagyon zavart a belecsomagolt fültisztító szerű pálcika, ami egyenként van műanyagba csomagolva a papírTöbb információ
imádtam!!A Manyo Galac Niacin 2.0 Essence 30 ml-es változatát kaptam ajándékba az első rendelésem mellé, és teljesen odavagyok érte! Kellemes meglepetés volt, maga a termék pedig fantasztikus, könnyűTöbb információ
VéleményAz illata számomra kellemes, a bőrömnek az agyagmaszkok a legideálisabbak, viszont sajnos ez a termék nekem nem lett a kedvencem. Más maszkokhoz képest, eléggé nehezen lemosható.
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Lehet nélküle élni Nem tett rosszat a bőrömmel, de igazán jót sem. Látványos eredményt nem érzékeltem, és nagyon zavart a belecsomagolt fültisztító szerű pálcika, ami egyenként van műanyagba csomagolva a papírTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket