SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Gyulladás csökkentőNagyon jó esszencia. Táplálja, nyugtatja a gyulladt bőrt, amit ígér, meg is teszi. Már 2-3 napja szenvedtem a homlokomon lévő gyulladt pattanással. Nagyon szépen eltüntette a kisebb gyulladáTöbb információ
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Gyulladás csökkentőNagyon jó esszencia. Táplálja, nyugtatja a gyulladt bőrt, amit ígér, meg is teszi. Már 2-3 napja szenvedtem a homlokomon lévő gyulladt pattanással. Nagyon szépen eltüntette a kisebb gyulladáTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket