Szerettem volna szeretniSajnos az én bőrömnek sok. Vegyes és vízhiányos bőröm van. Ez persze nem a krém hibája. Tökéletesen terül, könnyed állag. Nem lettem pattanásos tőle. Nem csípte a szememet sem. Ajándékba kapTöbb információ
SPFTavaszra/nyárra kerestem színezett SPF-et, hogy nem legyen szükség még alapozóra is. Eddig bevált, világos színe van egy kis púderrel szoktam feldobni ;)
FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ
Eddigi legjobb fényvédőmMeg sem tudom számolni, hányféle arcfényvédőt használtam már, de ez toronymagasan a legjobb. Nem csípi a szememet, nem tocsog tőle az arcom, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Szuper.
Some by mi fényvédőEz az első olyan fényvédő, amely nem tömíti el a pórusaimat, illetve nem okozott további aknékat a bőrömön. Matt hatást biztosít és könnyed érzés az arcon.
Lebelage fényvédőNagy reményeket fűztem ehhez a fényvédőhöz mikor megrendeltem, csakis dicsérni tudom, mert kifogástalanul teljesít. Rétegezős rutin végén használom, bármit kentem eddig alá, tökéletesen műköTöbb információ
Szerettem volna szeretniSajnos az én bőrömnek sok. Vegyes és vízhiányos bőröm van. Ez persze nem a krém hibája. Tökéletesen terül, könnyed állag. Nem lettem pattanásos tőle. Nem csípte a szememet sem. Ajándékba kapTöbb információ
SPFTavaszra/nyárra kerestem színezett SPF-et, hogy nem legyen szükség még alapozóra is. Eddig bevált, világos színe van egy kis púderrel szoktam feldobni ;)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket