Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!
Kipirosodott, világos bőrreKipirosodott, világos bőrhöz BB krém helyett használtam. Kicsit kiemelte a száraz részeket, de egyébként kellemes volt és egységes bőrtónust adott. Nem túl fényes téli időben. Jó kiszerelés.
Kitűnő fényvédőTűs mezoterápia után használtam, egyáltalán nem okozott problémát, a nagyon érzékeny, pattanásra hajlamos bőröm szereti, könnyen terül, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Egészséges bőrfényTöbb információ
legjobb!!!Az egyetlen igazi fényvédőm. Soha nem kellett mást kipróbálnom, miután rátaláltam erre, szerelem volt elsőre. Gyönyörű végeredmény, pehelykönnyű érzetet kelt még vegyes, zsíros és száraz bőrTöbb információ
Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!