Új kedvencem! :)Nagyon szuper termék, végre egy fényvédő, amitől nem érzem azt, hogy leszigeteli a bőröm. Gyorsan megszárad, nem zsírosít és nem is szárít, tökéletesen hidratált egész nap az arcom.
Új kedvencem! :)Nagyon szuper termék, végre egy fényvédő, amitől nem érzem azt, hogy leszigeteli a bőröm. Gyorsan megszárad, nem zsírosít és nem is szárít, tökéletesen hidratált egész nap az arcom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket