Kedvenc fényvédőmLassan 2 éve ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon olajos a bőröm, de ezzel gyönyörű az összképe. Újrakenédek után kicsit fehérebbé válik, de engem nem zavar, imádom.
Nem csodaKorábban szkeptikus voltam a márkával kapcsolatban a túlságosan cuki csomagolásdizájn miatt. Úgy néz ki, mint egy gyerek sminktermék, hogy lehet ez működő bőrápoló? De ez a napozóstift az elTöbb információ
Kedvenc fényvédőmLassan 2 éve ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon olajos a bőröm, de ezzel gyönyörű az összképe. Újrakenédek után kicsit fehérebbé válik, de engem nem zavar, imádom.