Eddigi legjobb fényvédőmMeg sem tudom számolni, hányféle arcfényvédőt használtam már, de ez toronymagasan a legjobb. Nem csípi a szememet, nem tocsog tőle az arcom, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Szuper.
Harmadszorra is vásárolok!A férjemmel imádjuk ezt az SPF stiftet. Nem ragad, és nagyon kellemes hatással van a bőrre. Tökéletes alapozó a zsíros, T-kombinált bőrömre is. A férjem minden évben kér, hogy vegyek nekünk Több információ
Eddigi legjobb fényvédőmMeg sem tudom számolni, hányféle arcfényvédőt használtam már, de ez toronymagasan a legjobb. Nem csípi a szememet, nem tocsog tőle az arcom, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Szuper.