Kedvenc fényvédőmLassan 2 éve ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon olajos a bőröm, de ezzel gyönyörű az összképe. Újrakenédek után kicsit fehérebbé válik, de engem nem zavar, imádom.
legjobb!!!Az egyetlen igazi fényvédőm. Soha nem kellett mást kipróbálnom, miután rátaláltam erre, szerelem volt elsőre. Gyönyörű végeredmény, pehelykönnyű érzetet kelt még vegyes, zsíros és száraz bőrTöbb információ
Kedvenc fényvédőmLassan 2 éve ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon olajos a bőröm, de ezzel gyönyörű az összképe. Újrakenédek után kicsit fehérebbé válik, de engem nem zavar, imádom.