Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.







Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 3
Ajándékba kaptam ezt a fényvédőt, kellemesen csalódtam. Nagyon kellemes az állaga, kicsit sűrűbb, mint amit általában használok - mentolos szín, ami gyönyörűen felszívódik. Szárazabb bőrre ajánlom, nekem személy szerint zsírosabb - kombinált bőrtípusom van, és nekem nem igazán állt jól (nehezebbnek és enyhén ragacsosnak érzem utána a bőröm). De gyönyörű ragyogó bőrhatást hagy maga után, nem irritálja a bőrt.
Elégedett vagyok ezzel az SPF-fel, száraz, érzékeny a bőröm, egyáltalán nem irritálja, sőt, szépen táplált, nem érzem feszülőnek és száraznak a bőröm napközben, csak ajánlani tudom, bőr 35+
Minden napra kiütéses naptejjel festek, de ettől nem. Végre megtaláltam a megfelelőt. Ráadásul nem hagy zsíros maradványokat, nagyon jól beszívódik, és tökéletesen hidratál. Nem kell előtte vagy utána krémet használni – mindent megtesz magától! Imádom 🥰
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.