Jó balzsamAhogy írtam a samponjánál is, jó termék, minőségi, de ez sem segített a hajhullás ellen pedig Január óta használom rendszeresen. Viszont jó illata van és egy használat után selymes lett tőleTöbb információ
Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
10/10Az egyik legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. Nekem nagyon bejön hogy ilyen sűrű az állaga, könnyű eloszlatni a hajon. Az ittala nagyon luxi.
Pehelykönnyű ápolásAjándékba kaptam minta terméket és ez a pici csomagolás is elég a hosszú, vastag szálú, dús hajamra 5-6 alkalomra, szóval kiadós a termék. Kellemesen ápol, egyáltalán nem nehezíti el a hajatTöbb információ
Hűha 😍Kellemesen meglepődtem ezen a hajápolón! Az illata tényleg olyan, mint a babahintőpornak, vagy mézes-virágosnak. Gazdag összetételű, a hangsúly a haj táplálásán és hidratálásán, valamint a zTöbb információ
Tartós illatPár alkalommal használtam és azt vettem észre hogy nagyon tartós az illata. Pár nappal hajmosás után is érződik az illata. Megvettem hozzá a sampont is az is jónak tűnik.
HajKaptam mintát belőle kiprobáltam és rögtön rendeltem is. Szerintem nagyon szuper. Nagyon kevés kell a hajra és utánna nagyon könnyű lesz a hajam tőle.
Jó balzsamAhogy írtam a samponjánál is, jó termék, minőségi, de ez sem segített a hajhullás ellen pedig Január óta használom rendszeresen. Viszont jó illata van és egy használat után selymes lett tőleTöbb információ
Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket