10/10Az egyik legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. Nekem nagyon bejön hogy ilyen sűrű az állaga, könnyű eloszlatni a hajon. Az ittala nagyon luxi.
Hűha 😍Kellemesen meglepődtem ezen a hajápolón! Az illata tényleg olyan, mint a babahintőpornak, vagy mézes-virágosnak. Gazdag összetételű, a hangsúly a haj táplálásán és hidratálásán, valamint a zTöbb információ
Tartós illatPár alkalommal használtam és azt vettem észre hogy nagyon tartós az illata. Pár nappal hajmosás után is érződik az illata. Megvettem hozzá a sampont is az is jónak tűnik.
10/10Az egyik legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. Nekem nagyon bejön hogy ilyen sűrű az állaga, könnyű eloszlatni a hajon. Az ittala nagyon luxi.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket