BalzsamA terméknek nagyon kellemes és puha állaga van, könnyen kezelhető utána a haj, viszont a hidratáláshoz kicsit kevésnek érzem. Ettől függetlenül ajánlom, és újra is venném.
Budapest Próbára vettem kis méretű haj kondíciónálot szőkitett száraz hajamra , nekem nagyon bevált puha és fényes kellemes tapintású lett a hajam tőle , újra veszem nagy kiszerelésben nagyon tetsziTöbb információ
BalzsamA terméknek nagyon kellemes és puha állaga van, könnyen kezelhető utána a haj, viszont a hidratáláshoz kicsit kevésnek érzem. Ettől függetlenül ajánlom, és újra is venném.
Budapest Próbára vettem kis méretű haj kondíciónálot szőkitett száraz hajamra , nekem nagyon bevált puha és fényes kellemes tapintású lett a hajam tőle , újra veszem nagy kiszerelésben nagyon tetsziTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket