Jó balzsamAhogy írtam a samponjánál is, jó termék, minőségi, de ez sem segített a hajhullás ellen pedig Január óta használom rendszeresen. Viszont jó illata van és egy használat után selymes lett tőleTöbb információ
Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
Jó balzsamAhogy írtam a samponjánál is, jó termék, minőségi, de ez sem segített a hajhullás ellen pedig Január óta használom rendszeresen. Viszont jó illata van és egy használat után selymes lett tőleTöbb információ
Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket