Jó balzsamAhogy írtam a samponjánál is, jó termék, minőségi, de ez sem segített a hajhullás ellen pedig Január óta használom rendszeresen. Viszont jó illata van és egy használat után selymes lett tőleTöbb információ
Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
Pehelykönnyű ápolásAjándékba kaptam minta terméket és ez a pici csomagolás is elég a hosszú, vastag szálú, dús hajamra 5-6 alkalomra, szóval kiadós a termék. Kellemesen ápol, egyáltalán nem nehezíti el a hajatTöbb információ
Jó balzsamAhogy írtam a samponjánál is, jó termék, minőségi, de ez sem segített a hajhullás ellen pedig Január óta használom rendszeresen. Viszont jó illata van és egy használat után selymes lett tőleTöbb információ
Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket