10/10Az egyik legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. Nekem nagyon bejön hogy ilyen sűrű az állaga, könnyű eloszlatni a hajon. Az ittala nagyon luxi.
Budapest Próbára vettem kis méretű haj kondíciónálot szőkitett száraz hajamra , nekem nagyon bevált puha és fényes kellemes tapintású lett a hajam tőle , újra veszem nagy kiszerelésben nagyon tetsziTöbb információ
Pehelykönnyű ápolásAjándékba kaptam minta terméket és ez a pici csomagolás is elég a hosszú, vastag szálú, dús hajamra 5-6 alkalomra, szóval kiadós a termék. Kellemesen ápol, egyáltalán nem nehezíti el a hajatTöbb információ
BalzsamA terméknek nagyon kellemes és puha állaga van, könnyen kezelhető utána a haj, viszont a hidratáláshoz kicsit kevésnek érzem. Ettől függetlenül ajánlom, és újra is venném.
Tartós illatPár alkalommal használtam és azt vettem észre hogy nagyon tartós az illata. Pár nappal hajmosás után is érződik az illata. Megvettem hozzá a sampont is az is jónak tűnik.
HajKaptam mintát belőle kiprobáltam és rögtön rendeltem is. Szerintem nagyon szuper. Nagyon kevés kell a hajra és utánna nagyon könnyű lesz a hajam tőle.
10/10Az egyik legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. Nekem nagyon bejön hogy ilyen sűrű az állaga, könnyű eloszlatni a hajon. Az ittala nagyon luxi.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket