Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 9
Jó illata van, de nekem nem jött be, merev és nehezen fésülhető lett a hajam. De a tinédzser lányomnak nagyon tetszett, sima és fényes a haja. A gyerekkel egy másik samponnal használtuk.
A végeken eléggé leégett hajra nagyon jól hidratál. 5-10 percig hagyom hatni, mielőtt leöblítem.
A sampon szuper jól habzik és mosható, a haj sima és fényes... mintha hajkiegyenesítés után vettem volna be a sampont + balzsamot, mindent szeretek 🤗
A balzsam kellemes illatú és állagú. A haj könnyen fésülhető és puha lesz tőle. Az egyetlen negatívum a valamivel magasabb ár.
A legjobb sampon, újra fogom venni
Mindig is gondjaim voltak a samponok és balzsamok kiválasztásával, de ez lett a legjobb számomra, jól fésülhető, és sima, könnyű lesz tőle a hajam.
Mint minden sampon ebből a termékcsaládból, ez is csalódás. Sajnos eléggé elnehezítik a hajat, és megnehezítik a fésülést. Csak plusz adagoló
Samponnal együtt használom. A balzsam nagyon hidratáló hatású, és nagyszerűvé teszi a haj fésülését. Nem nehezíti el a hajat. A balzsamot vízzel hígítom, mert nagyon sűrű, és nehéz "kipumpálni" a csomag végén. Hígítva azonban ugyanolyan jól működik.
Nagyon jó balzsam. Nagyon jól hidratálja a hajat, kellemes illatot hagy maga után, és a végén szuper puha és fényes a haj.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.