Egészen jóPróbáltam fotózni, hogy ilyen kis kapszulák vannak benne. Jól feloldódik, ilyen géles állagú, nekem nem hozta ugyan a wow hatást, de a listámon volt, szóval ki akartam próbálni. Illata szintTöbb információ
Rendkívül elégedett vagyok a maszkkal.Kombinált bőröm van. Ez a maszk csodálatosan hidratál, a bőröm frissnek tűnik használat után, és az arcszínem egyenletesebbé válik.
Szuper Nekem az érzékeny bőrömnek nagyon jót tett ! Télen kicsit szárazabb , a maszk használata után nagyon puha lesz a bőröm . Nincs zsíros érzet utána ! Én ajánlom érzékeny bőrűeknek .
Még a párom is szeretiEgy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt keTöbb információ
Anyukám kedvence (na meg az enyém is)Nekem annyira bevált, hogy anyukámnak is ajánlottam az állaga miatt és most kért egyet nagy kiszerelésben is. Nyárra nálunk ez a befutó. Nagyon kellemes géles állagú és hűsítő,nyugtató hatásTöbb információ
Örök kedvencEz az egyik kedvenc maszkom..mondom ezt úgy, hogy rengeteget próbáltam már. Valamiért nekem ez használ a legtöbbet és mindig nagyon kellemes érzés is utána. Nem ragad, nyugtat és szép bőrképTöbb információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Egészen jóPróbáltam fotózni, hogy ilyen kis kapszulák vannak benne. Jól feloldódik, ilyen géles állagú, nekem nem hozta ugyan a wow hatást, de a listámon volt, szóval ki akartam próbálni. Illata szintTöbb információ