CARE:NEL Нічна маска для губ з ягідним смакомЯ просто закохалася в цей бальзам для губ! Вже після першого використання я помітила, яка приємна та шовковиста його текстура. Він не надто липкий, легко розподіляється по губах, проте даруєЧитати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Супер крем! Я залишилась ним надзвичайно задоволена, крем має приємну структуру, швидко поглинається шкірою і не залишає жирної плівки. Моя шкіра комбінована (жирна в т-зоні та суха в районі щік) такожЧитати далі
Дуже добреВін забезпечує ідеальне зволоження в холодну погоду, я думаю, що найкраще використовувати його вночі, бо це трохи важкий крем, але наступного ранку він дає гарний винний результат. Мені дужеЧитати далі
НепоганоКонсистенція трохи густіша, а запах не найкращий, але не відчувається важким на шкірі та не липким.
Але до його запаху точно потрібно буде звикнути.
Приємно вразивЯ взяла цей тонік на заміну cica, який зняли з продажу. І була приємно здивована, бо тонік так само гарно підійшов моїй шкірі, не викликав подразнення, заспокоїв. Має приємну водичкову текстЧитати далі
Я не розумію цей продукт.Я не помітила жодного ефекту від цієї есенції. Вона була недостатньо зволожувальною, я не побачила жодного сяйва, і тон шкіри не вирівнявся. Нічого поганого сказати не можу, але й нічого позЧитати далі
Зволожує протягом усього дняВін має легку, але густу текстуру. Чудово пахне. Баночки вистачить надовго, не потрібно використовувати його багато. Моя шкіра відчувається свіжою та зволоженою протягом усього дня.