ВауМені здається, що він захищає мою шкіру та не сушить її, що дуже важливо для чутливої шкіри. У мене схильна до акне та екземи шкіра, і поки що це єдиний продукт, який одночасно живить та очиЧитати далі
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Мені це подобаєтьсяРекомендую його для сухої шкіри, він ідеально підходить для цього! Однак, якщо у вас не суха шкіра, вона може легко відчуватися важкою, тому я не рекомендую його. 10/10 для мене!
Миючий засіб ArenciaДуже ніжно ароматизований, густий засіб для вмивання обличчя, який добре розчиняється у воді. Він ефективно видаляє навіть важкий макіяж. Єдиним недоліком є те, що він трохи сушить шкіру, тоЧитати далі
Бальзам для очищення обличчяМені дуже подобається цей засіб для вмивання, у нього особлива текстура, він дуже добре очистив моє обличчя від макіяжу. Залишив приємне відчуття. Особливо подобається маленька ложечка, томуЧитати далі
СереднійЯ купила цей засіб для вмивання обличчя, бо чула про нього чудові відгуки. Я була в захваті від нього і думала, що це буде чудодійний засіб. Ні. Це звичайний засіб для вмивання обличчя на воЧитати далі
Базовий.Я купила його за рекомендаціями тут, для сухої, зневодненої шкіри. Це досить простий крем, не чудодійний засіб, іноді мені його не вистачало.
Він не збирається в грудочки, досить добре вбираЧитати далі
Ідеально 👌У мене жирна шкіра, і він чудово працює. Найкращий сонцезахисний крем, який я коли-небудь використовувала, без відчуття важкого крему, без липкого післясмаку, без білого нальоту, і він чудовЧитати далі
ВауМені здається, що він захищає мою шкіру та не сушить її, що дуже важливо для чутливої шкіри. У мене схильна до акне та екземи шкіра, і поки що це єдиний продукт, який одночасно живить та очиЧитати далі
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу