.Я думала, що мені не потрібен тонік. Але мені потрібен. Він чудово відчувається, відновлює шкіру, і зневоднення зникає. Я обов'язково куплю його ще раз.
Чудовий зволожувачЯ думала, що він буде трохи легшим за текстурою, але він має густішу консистенцію, тому я буду використовувати його частіше взимку. Однак, це дуже хороший продукт, він зробив мою шкіру такоюЧитати далі
Рисова диво-маскаЦя маска - мрія!!! Продукт із щільного матеріалу, кремового аромату, достатньо насичений, забезпечує ідеальне освіження та розслаблення. Він став постійним членом мого корейського інвентарю!Читати далі