10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
Ідеальний крем для обличчяЯ використовую його щовечора як останній шар на обличчі вже 3 місяці. Купила його за рекомендацією подруги, бо, на жаль, моя шкіра була надмірно відлущеною, але цей крем, як то кажуть, справЧитати далі
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
ретинол для початківцівЯ новачок у використанні ретинолу, мені його порадили в магазині. Зараз я використовую його раз на тиждень. Він не викликав жодних проблем. Тепер я почну використовувати його для своєї мами,Читати далі
Ідеально підходить для зимових місяцівЯ отримала його як пробник, якраз перед зимовими місяцями. Оскільки моя шкіра схильна до себореї, тож у холодну пору року вона може бути надзвичайно сухою, я замовила крем одразу після пробнЧитати далі
Я куплю ще раз.Він став моїм улюбленим продуктом, для мене він перевершив Skin1004, він дарує більш красиву, рівномірну шкіру, ідеально підходить для комбінованої та жирної шкіри :)
Мені це подобаєтьсяРекомендую його для сухої шкіри, він ідеально підходить для цього! Однак, якщо у вас не суха шкіра, вона може легко відчуватися важкою, тому я не рекомендую його. 10/10 для мене!
Легкий крем з інтенсивним зволоженнямВін дуже легкий, не липкий, моя шкіра зволожена після нього, не відчувається стягнутість. Я використовую сироватку під крем, і з ним та BB-кремом він не липкий. Він ідеально підходить від акЧитати далі
10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
Ідеальний крем для обличчяЯ використовую його щовечора як останній шар на обличчі вже 3 місяці. Купила його за рекомендацією подруги, бо, на жаль, моя шкіра була надмірно відлущеною, але цей крем, як то кажуть, справЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу