РекомендуватиМені подобається, текстура приємна. Єдиний недолік — баночка непрозора, тому не знаєш, скільки засобу залишилося.
Рекомендую для сухої шкіри.
РекомендуватиМені подобається, текстура приємна. Єдиний недолік — баночка непрозора, тому не знаєш, скільки засобу залишилося.
Рекомендую для сухої шкіри.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу