Охолоджувальна гідратаціяВін дуже швидко вбирається та добре зволожує. Він справді не залишає відчуття липкості на шкірі! Я використовую його як лосьйон для тіла, але він також чудово допомагає від сонячних опіків.
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Я вже п'ю другу пляшку!Продукт залишає дуже приємне прохолодне, заспокійливе відчуття на шкірі. Він не подразнює. Особливо приємно обприскувати ним обличчя в літню спеку. Щиро рекомендую!
Супер засіб для очищення обличчяДійсно чудовий засіб для очищення обличчя з приємним ароматом. У ньому є крихітні частинки, але він все одно ніжний. Мені важко знайти засіб для очищення обличчя, який не викликає висипань, Читати далі
Найкращий засіб для очищення обличчя за співвідношенням ціни та якостіВін дуже добре очищає, а консистенція саме така, як мені подобається: густіша, не стікає з обличчя, тому я можу ретельно її помасажувати. Щоправда, після цього моя шкіра трохи свербить, томуЧитати далі
Охолоджувальна гідратаціяВін дуже швидко вбирається та добре зволожує. Він справді не залишає відчуття липкості на шкірі! Я використовую його як лосьйон для тіла, але він також чудово допомагає від сонячних опіків.
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу