Супер консистенціяЦе сироватка, яка легко наноситься, чудово вбирається, має злегка гелеподібну текстуру. Я використовую її переважно після ретинолу, тому подразнення від ретинолу абсолютно не виникає.
Ампула НоніЯ користуюся ним вже давно і, чесно кажучи, мені дуже подобається, я повністю ним задоволена! Він легкий, трохи желеподібний за текстурою, але він чудово справлявся з моєю шкірою, коли вона Читати далі
НепоганоКонсистенція трохи густіша, а запах не найкращий, але не відчувається важким на шкірі та не липким.
Але до його запаху точно потрібно буде звикнути.
Дуже хороший продуктСпочатку я спробувала зразок продукту, але він так добре спрацював, що я замовила ще один.
У мене суха та чутлива шкіра, але він мені ідеально підходить. :)
Найкраща маскаЯ купила другу маску і ще одну для мами. Найкраща маска, якою я коли-небудь користувалася. Вона справді робить мою шкіру красивішою та розслабленою. Вона сохне приблизно 15 хвилин і трохи ваЧитати далі
ВідмінноПісля того, як я очищу обличчя, я протираю його цією подушечкою, вона дуже добре видаляє залишки макіяжу та бруду! У мене чутлива шкіра, але цей засіб не подразнює її! Подушечка дуже добре пЧитати далі
Чудовий кремХоча він має густу, оксамитову текстуру, він добре вбирається в шкіру, не залишаючи жодних слідів. Я не відчула особливого зволожувального ефекту на своїй комбінованій шкірі, я б радше сказаЧитати далі
Супер консистенціяЦе сироватка, яка легко наноситься, чудово вбирається, має злегка гелеподібну текстуру. Я використовую її переважно після ретинолу, тому подразнення від ретинолу абсолютно не виникає.
Ампула НоніЯ користуюся ним вже давно і, чесно кажучи, мені дуже подобається, я повністю ним задоволена! Він легкий, трохи желеподібний за текстурою, але він чудово справлявся з моєю шкірою, коли вона Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу