Майже ідеальноЯ щойно нею скористалася. Це легко вбирається, водяниста сироватка. Зараз вона ідеально підходить для літа, але мені її не вистачить на осінь. Має легкий аромат алое. Вона не подразнювала моЧитати далі
Не склалося.Крем для мене густий і важкий, його важко розподілити по шкірі. При нанесенні він залишає білий шар, який потім вбирається. Але, на жаль, на моєму лобі все ще були білі плями від нього черезЧитати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Ккул Алое - перша спробаУ мене комбінована шкіра. Я вперше використовую цей тонік, раніше я використовувала Benton Aloe BHA.
Я ним задоволена, він не подразнює, має приємний аромат. Він добре готує мою шкіру до ампЧитати далі
Майже ідеальноЯ щойно нею скористалася. Це легко вбирається, водяниста сироватка. Зараз вона ідеально підходить для літа, але мені її не вистачить на осінь. Має легкий аромат алое. Вона не подразнювала моЧитати далі