Корея живе у 2050 роція люблю це! Ця формула неймовірна, запах, вигляд... Я не можу дочекатися, щоб використовувати її щодня. Я використовую його ввечері перед сном, він дуже добре зволожує, і вранці я прокидаюсяЧитати далі
СуперДуже легкий, дуже зволожуючий лосьйон, якраз достатньо для комбінованої шкіри в спекотну погоду. Мені подобається аромат, він недовговічний. 10 балів за нову упаковку, попередня була жахливоЧитати далі
Корея живе у 2050 роція люблю це! Ця формула неймовірна, запах, вигляд... Я не можу дочекатися, щоб використовувати її щодня. Я використовую його ввечері перед сном, він дуже добре зволожує, і вранці я прокидаюсяЧитати далі