Чудовий ароматМені дуже подобається! Я отримала його в подарунок, і нам так сподобалося, що ми замовили його знову. Я використовую його як пінисту очищувальну піну після олійного очищувального засобу. У нЧитати далі
Легкий кремПриємний, легкий, трохи гелеподібний крем. Не подразнює, зволожує навесні та влітку. Достатньо трохи за раз, але вмісту баночки могло б бути більше.
Чудовий ароматМені дуже подобається! Я отримала його в подарунок, і нам так сподобалося, що ми замовили його знову. Я використовую його як пінисту очищувальну піну після олійного очищувального засобу. У нЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу