непоганоВін позначений як тонік, але я використовую його як легку сироватку після тонування. Я думаю, що його дозатор більше підходить для сироватки. Він має сильний, дещо перцевий запах, який мене Читати далі
ПодобаєтьсяЯ почала користуватися ним нещодавно, я задоволена кремом. Текстура гарна, упаковка зручна. Зможу написати більше відгуків після подальшого використання 🙂
непоганоВін позначений як тонік, але я використовую його як легку сироватку після тонування. Я думаю, що його дозатор більше підходить для сироватки. Він має сильний, дещо перцевий запах, який мене Читати далі
ПодобаєтьсяЯ почала користуватися ним нещодавно, я задоволена кремом. Текстура гарна, упаковка зручна. Зможу написати більше відгуків після подальшого використання 🙂
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу